CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Konya Baskılı Ambalaj Kağıdı

Konya Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Konya Baskılı Ambalaj Kağıtları | Konya Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Konya Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Konya Baskılı Kağıt | Konya Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Konya Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Konya baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Konya ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Konya ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk konya flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan konya ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Konya baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Konya ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Konya baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma konya baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm konya ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya baskılı ambalaj kağıdı, konya baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, konya baskılı ambalaj kağıdı, konya ambalaj kağıdı, firma konya baskılı ambalaj kağıdı, konya askılı paket ambalaj kağıdı, konya askılı kese kağıdı, konya ülfit kağıt, konya ambalaj kağıdı satın al, kraft konya ambalaj kağıdı fiyatlarıkonya ambalaj kağıdı baskı, konya ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner