Konya Güvenlik Etiketi

Konya Güvenlik Etiketi | Konya Garanti Etiketi | Konya Güvenlik Etiketleri | Konya Etiket | Konya Alarm Etiketi | Konya Güvenlik Etiketi Fiyat | Konya Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Konya garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan konya güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya konya kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan konya güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi konya olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket konya kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Konya güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel konya güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya garanti etiketi, konya güvenlik etiketi, konya etiket, konya kırılgan etiket fiyatları, konya termal etiket, eko etiket konya , konya güvenlik etiket fiyatları, konya emniyet etiketi, konya garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi konya.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner