Konya Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Konya | Konya Mini Diş Seti | Konya Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Konya | Traş Seti | Konya Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Konya otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri konya ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  konya otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Konya otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Konya otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti konya isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları konya ve konya kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya traş seti, traş seti fiyatları konya , konya buklet traş seti, otel traş setleri konya , kutulu traş setleri, konya otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri konya , kutulu buklet traş seti konya .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner