Konya Lamine Termal Etiket

Konya Lamine Termal Etiket | Konya Lamine Termal Etiket Fiyatları | Konya Lamine Termal Etiket Nedir | Konya Lamine Termal Barkod Etiketi | Konya Termal Etiketler | Konya Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Konya lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Konya lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Konya lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Konya lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen konya etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda konya termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer konya etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan konya lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Konya termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Konya lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Konya etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Konya lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Konya lamine termal etiket nedir? Lamine konya termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel konya lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya lamine etiket, konya termal etiket, konya top etiket, konya ribonsuz baskı, konya baskılı etiket, konya renkli termal etiket, konya lamine termal barkod etiketi, konya kuşe etiket, konya termal etiket boyutları, konya boş etiket, konya termal etiket fiyatları, konya lamine etiketler, konya eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner