Konya Silvermat Etiket

Konya Silvermat Etiket | Konya Silvermat Etiket Fiyatları | Konya Silvermat Etiket Özellikleri | Konya Silvermat Etiket Yazıcı | Konya Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Konya Silver Mat Etiket | Konya Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Konya silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir konya etiket türüdür. Genellikle kitap ve konya barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Konya silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun konya etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan konya silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Konya silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Konya silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Konya silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Konya silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Konya silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Konya etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Konya silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya silvermat etiket, konya termal etiket, konya silver mat etiketler, konya mat etiketler, konya silver mat etiket fiyatları, konya etiket fiyatları, konya şeffaf etiket fiyatları, konya silver mat barkod etiketi, konya barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner