Konya Chromolux Etiket

Konya Chromolux Etiket | Konya Chromolux Etiket Nedir | Konya Chromolux Etiket Fiyatları | Konya Chromolux Etiket Baskı | Konya Kromolüks Etiket | Konya Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Konya Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Konya chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Konya chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan konya chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan konya kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı konya chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Konya chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Konya chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve konya kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Konya choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Konya choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel konya etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya etiket, konya etiket fiyatları, konya barkod etiket fiyatları, konya baskılı etiket fiyatları, konya barkod, konya rulo etiket fiyatları, konya barkod fiyatları, konya rulo etiket, konya yapışkanlı etiket, konya barkod sistemi, konya barkod okuyucu, konya barkod okuyucu fiyatları, konya koli etiketi, konya tekstil etiketi, konya saten etiket, konya metal etiket, konya mat pp etiket, konya mat pe etiket, konya etiket baskı, konya mat polietilen etiket, konya lazer etiket, konya boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner