Konya Eko Termal Etiket

Konya Eko Termal Etiket | Konya Eko Termal Etiket Fiyatları | Konya Eko Termal Kağıt | Konya Termal Etiketler | Konya Eco Termal Etiket Nedir | Konya Top Termal Etiket | Konya Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Konya eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Konya eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için konya etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu konya etiket en konya ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Konya eko termal etiket fiyatları ve konya eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan konya eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Konya eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Konya termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Konya ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Konya etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya termal etiket, konya etiket konya, konya boş etiketkonya eco etiket, konya etiket fiyatları, konya eko termal etiket, konya etiket, konya eco termal etiket fiyatları, konya sıra numarası etiketi, konya ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner