CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Konya Baskılı Pide Kutusu

Konya Baskılı Pide Kutusu | Konya Pide Kutusu Fiyatları |Konya Pide Kutusu  |Konya Pide Kutusu Ölçüleri | Konya Pide Kutusu İmalatı | Konya Hazır Pide Kutusu | Konya Pide Ve Lahmacun Kutusu | Konya Pide Kutuları | Konya Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, konya baklava kutusu, pizza kutusu,konya lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Konya baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Konya baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Konya baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Konya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Konya pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı konya pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Konya baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Konya pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Konya baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için konya pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel konya pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya baskılı pide kutusu, konya pide kutusu fiyatları, konya pide kutusu imalatı, konya pide kutusu , konya baskılı pide kutusu fiyatları, konya baskılı ambalajlar, konya pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner