CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Konya Baskılı Pasta Kutusu

Konya Baskılı Pasta Kutuları | Konya Pasta Kutusu | Konya Pasta Kutusu Fiyatları | Konya Baskısız Pasta Kutusu | Konya Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Konya Pasta Kutusu Baskılı | Konya Pasta Kutusu Siparişi | Konya Baskılı Kutu | Konya Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Konya pasta kutusu, konya baklava kutusu, konya pizza kutusu, konya lahmacun kutusu, konya pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Konya baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Konya baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Konya baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı konya pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Konya baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Konya Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Konya baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için konya pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel konya pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya baskılı pasta kutusu, konya baskılı pasta kutusu fiyatları, konya pasta kutuları, konya pasta kutusu fiyatları, konya pasta kutusu imalatı, konya baskılı pasta kutusu ve fiyatı, konya ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner