Konya Polietilen Opak Etiket

Konya Polietilen Opak Etiket | Konya Opak Pe Polietilen Etiket | Konya Opak Polietilen Etiket | Konya Opak Etiket | Konya Opak Etiket Fiyatları | Konya Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Konya

polietilen opak etiket

Konya Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Konya opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Konya opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta konya opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir konya etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Konya opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Konya polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız konya barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Konya polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve konya opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Konya polietilen etiket, konya polietilen opak etiket, konya opak etiket fiyatları, konya opak etiket, konya opak polietilen (pe) etiket, konya sembol etiket, konya polietilen pe etiket, konya opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner